Mondo-Tech, ul. Wileńska 6c, 41-216 Sosnowiec
+48 519-476-993
sekretariat@mondo-tech.pl

HoReCa 2022

Zachęcamy do rejestracji on-line na 29. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 20. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 19. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®, które odbędą się 16-18 listopada 2022 r. w Krakowie (EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9).

Aby otrzymać darmowe zaproszenie prosimy kliknąć w obrazek.

Na naszym stoisku przez 3 dni odbywać się będą pokazy kulinarne na piecach Convotherm, przeprowadzone przez profesjonalnych kucharzy najlepszych restauracji. Zaprezentujemy Państwu nowość na rynku – pierwszy piec konwekcyjno-parowy na świecie zasilany sztuczną inteligencją ConvoSense – z funkcją rozpoznawania produktów – szczegóły już wkrótce. Będziemy mieli możliwość zaprezentowania szybkoschładzarek szokowych marki Rilling. Firma Solia zaprezentuje maszyny do szatkowania oraz mycia produktów – idealne rozwiązania cateringowe. Firma Bartscher ugości nas między innymi wspaniałą kawą i zaprezentuje szeroką gamę swoich produktów.

Dodatkowo na naszym stoisku piękna linia szaf do sezonowania firmy Bolarus, chłodziarek Liebherr, zmywarek Winterhalter oraz Classeq, linie gastronomiczne Mareno, meble Ascobloc, komora chłodnicza Viessmann i wiele innych.

Jeśli masz ochotę umówić się z nami celem indywidualnego doradztwa, rozmów z kucharzami lub masz pomysły, które chcesz z nami zrealizować, zarezerwuj termin korzystając z formularza.


Mondo-Tech